Olimpiskie centri Latvijā

SIA "Cēsu Olimpiskais centrs"
SIA "Cēsu Olimpiskais centrs" Adrese: Baznīcas laukums 1, Cēsis, LV-4101
E-pasts: info@occesis.lv
Valdes priekšsēdētājs: Juris Markovs
Tālrunis: 29406310
E-pasts: juris.markovs@cesis.lv
Mājas lapa: www.occesis.lv
SIA "Daugavpils Olimpiskais centrs"
SIA "Daugavpils Olimpiskais centrs" Adrese: Raiņa iela 31, Daugavpils, LV 5403
Tālrunis: 65422263
E-pasts: daugavpils-oc@inbox.lv
Valdes loceklis: Vladimirs Šteinbergs
Tālrunis: 65422327
E-pasts: vladimirs.steinbergs@daugavpilsoc.lv
Mājas lapa: http://www.daugavpilsoc.lv
SIA "Liepājas Olimpiskais centrs"
SIA "Liepājas Olimpiskais centrs" Adrese: Brīvības iela 39, Liepāja, LV 3401
Tālrunis : 63483888
Fakss: 63483890
E-pasts: info@loc.lv
Valdes priekšsēdētājs: Gatis Griezītis
Tālrunis: 63483888
E-pasts: gatis@loc.lv
Mājas lapa: http://www.loc.lv/
SIA "Olimpiskais centrs "Limbaži"
SIA "Olimpiskais centrs "Limbaži" Adrese: Parka iela 36, Limbaži, LV 4001
E-pasts: olimpiskais@limbazi.lv
Valdes locekle: Baiba Martinsone
Tālrunis: 26334664
E-pasts: olimpiskais@limbazi.lv
Mājas lapa: www.oclimbazi.lv
SIA "Olimpiskais Sporta Centrs" Rīgā
SIA "Olimpiskais Sporta Centrs" Rīgā Adrese: Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
Administrācijas tālrunis: 67387710
E-pasts: info@olimpiskais.lv
Peldbaseina informācijas centrs: 67388478
E-pasts: peldbaseins@olimpiskais.lv
Valdes locekle: Zane Grundiņa-Arāja
Tālrunis: 67387719
E-pasts: zane@olimpiskais.lv
Mājas lapa: http://www.olimpiskais.lv
SIA "Olimpiskais centrs "Ventspils"
SIA "Olimpiskais centrs "Ventspils" Adrese: Sporta iela 7/9, Ventspils, LV - 3601
Tālrunis: 63622061
E-pasts: olimps@ventspils.lv
Valdes priekšsēdētājs: Jurģis Liepājnieks
Tālrunis: 29265690
E-pasts: jurgis.liepajnieks@ventspils.lv
Mājas lapa: http://www.ocventspils.lv/
SIA "Vidzemes olimpiskais centrs" Valmierā
SIA "Vidzemes olimpiskais centrs" Valmierā Adrese: Rīgas iela 91, Valmiera, LV 4200
Tālrunis : 20021004
E-pasts: info@voc.lv
Valdes priekšsēdētājs: Artis Jansons
Tālrunis: 29234765
E-pasts: artis.jansons@voc.lv
Mājas lapa: http://www.voc.lv/
SIA "Zemgales Olimpiskais centrs" Jelgavā
SIA "Zemgales Olimpiskais centrs" Jelgavā Adrese: Kronvalda iela 24, Jelgava, LV 3004
Tālrunis: 63020792
E-pasts: info@zoc.lv
Valdes loceklis: Armands Ozollapa
Tālrunis: 29000888
E-pasts: armands.ozollapa@zoc.lv
Mājas lapa: http://www.zoc.lv