AS "Grindeks" kļūst par Latvijas Olimpiskās komitejas atbalstītāju

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
15:13, 14. novembris 0

Šodien, 14.novembrī “Latvijas Sporta muzejā”, atzīmējot Latvijas Olimpiskās komitejas atjaunošanas 30 gadadienu, tika svinīgi paziņots par AS “Grindeks” un Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) sadarbības uzsākšanu, AS “Grindeks” kļūstot par LOK sponsoru.

Foto: Kasjauns

Nākamajā, Tokijas Vasaras Olimpisko spēļu ciklā, AS “Grindeks” iegūst tiesības izmantot LOK un Latvijas Olimpiskās komandas grafisko identitāti un izvietot reklāmu Olimpiskajos sporta centros Latvijā. Sadarbības līgums ir parakstīts līdz 2020.gada beigām.

“Šis ir ļoti nozīmīgs brīdis, jo ne tikai atzīmējam Latvijas simtgadi un LOK atjaunošanas 30 gadadienu, bet arī varam ar lepnumu paziņot, ka Olimpiskās kustības atbalstītāju pulkam pievienojas Latvijas, Baltijas un pasaules mēroga uzņēmums AS “Grindeks”, gandarījumu pauda LOK prezidents Aldons Vrubļevskis. “Latvijas Olimpiskā komiteja ir gandarīta, ka farmācijas tirgus līderis ir izvēlējies sporta nozares līderi. AS “Grindeks” sniegtais atbalsts darbosies vairākos virzienos – tas ne tikai palīdzēs Latvijas sportistiem labāk sagatavoties Tokijas Olimpiskajām spēlēm un citām nozīmīgākajām sacensībām, bet arī aktivizēs sporta darbu lielākajos un aktīvākajos Olimpiskajos sporta centros reģionos – Daugavpilī, Liepājā, Valmierā, Ventspilī un Rīgā.”

AS “Grindeks” padomes priekšsēdētājs Kirovs Lipmans, cildinot ar LOK uzsākto sadarbību, pauda: “Mēs patiesi priecājamies kļūt par daļu no olimpiskās kustības un atbalstīt mūsu izcilākos sportistus vienā no atbildīgākajiem mirkļiem viņu karjerā – brīdī, kad kopā ar individuālo sniegumu viņiem ir uzticēts nest Latvijas vārdu starptautiskajā arēnā. Vienlaikus mēs vēlamies mudināt sabiedrību pievērsties veselīgam un sportiskam dzīvesveidam, jo stipra veselība ir pamatu pamats, ar kuru sasniedzama kļūst jebkura uzvara!”

AS “Grindeks” ir starptautisks farmācijas koncerns, kurā ietilpst četri meitas uzņēmumi Latvijā, Igaunijā un Slovākijā. Pērn savu produkciju uzņēmums eksportēja uz 77 valstīm. AS “Grindeks” kā sociāli atbildīgs uzņēmums vienmēr ir atbalstījis sportu un sabiedrībā veicinājis sportisku un veselīgu dzīvesveidu.

LOK izsaka gandarījumu, ka AS “Grindeks” ir spējusi rast iespēju un vēlmi kļūt par LOK sponsoru. Izsakot pateicību, LOK prezidents Aldons Vrubļevskis svinīgā pasākumā šodien AS “Grindeks” padomes priekšsēdētājam, akcionāram un LOK Izpildkomitejas loceklim Kirovam Lipmanam pasniedza LOK sertifikātu, kas apliecina, ka AS “Grindeks” 2018.gadā ir kļuvusi par Latvijas Olimpiskās komitejas sponsoru.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem