Bahs gadu pirms Olimpiskajām spēlēm slavē Tokijas gatavību uzņemt četrgades lielāko sporta forumu

LETA
11:47, 24. jūlijs 0

Tokija ir gatava uzņemt 2020.gada olimpiskās spēles, gadu pirms četrgades lielākā sporta foruma pauž Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Tomass Bahs.

Tieši pēc gada, 2020.gada 24.jūlijā, Tokijā tiks atklātas vasaras Olimpiskās spēles.

"Pēc gada Japāna veiks jaunu ierakstu vēsturē. Kad sāksies Olimpiskās spēles, visa uzmanība tiks veltīta Japānai. Sagatavošanās process veiksmīgi rit savu gaitu. Varu godīgi teikt, ka neviena cita pilsēta gadu pirms Olimpiskajām spēlēm nav bijusi tik gatava," trešdien pauda Bahs.

Bahs, kurš ir 1976.gada Monreālas Olimpisko spēļu čempions paukošanā komandu sacensībās, piedalījās paraugdemonstrējumā ar plastmasas zobenu, viņam pretī stājoties kādam japāņu studentam.

Trešdien tika prezentētas arī Tokijas Olimpisko spēļu medaļas, kas tiks izgatavotas no nolietotām elektroierīcēm, piemēram, mobilajiem tālruņiem, datoriem un digitālajām kamerām.

Olimpisko spēļu stadions ir gandrīz pabeigts, taču rīkotājiem problēmu netrūkst, piemēram, grūtības var sagādāt lielie sastrēgumi un neparedzamie laikapstākļi.

Kopumā Tokija, lai sagatavotos Olimpiādei, tērēs vismaz 20 miljardus dolāru (17,7 miljardus eiro), no kuriem 70% nāk no nodokļu maksātājiem.

Tokija 2013.gadā balsojumā par 2020.gada Olimpisko spēļu mājvietu apsteidza Madridi un Stambulu.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem