Izsludināts konkurss uz Disciplinārās antidopinga un Pārsūdzības komisiju locekļu vietām

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
12:59, 3. augusts 0

Biedrība “Latvijas Olimpiskā komiteja” izsludina atklātu konkursu uz divām Disciplinārās antidopinga komisijas locekļu vietām un uz divām Pārsūdzības komisijas locekļu vietām 2018.-2022.gadam.

Par Latvijas antidopinga politikas īstenošanu atbildīgā Veselības ministrija noteikusi, ka komisiju locekļi atzīstami par valsts amatpersonām.

Prasības pretendentiem:

  • Jurista kvalifikācija, ārsta kvalifikācija, sporta speciālista kvalifikācija vai sportista statuss, kas Latvijas izlases komandas sastāvā piedalījies Olimpiskajās spēlēs, Pasaules vai Eiropas čempionātos ne vēlāk kā 2014.gadā;
  • Pilngadīgs Latvijas Republikas pilsonis;
  • Nav bijis sodīts par antidopinga noteikumu pārkāpumiem;
  • Piemīt spēja izskatīt lietas taisnīgi, objektīvi un neatkarīgi;
  • Atbilstība, gatavība, spēja un vēlēšanās pildīt valsts amatpersonas pienākumus atbilstoši likuma “Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonas darbībā” prasībām.

Par darbošanos komisijās atlīdzība nav paredzēta (brīvprātīgā darbs).

Interesentus aicinām pieteikties biedrībā “Latvijas Olimpiskā komiteja”, Elizabetes ielā 49, Rīgā, LV-1010 vai elektroniski uz nosūtot pieteikumu (ar apliecinājumu par atbilstību konkursa prasībām un gatavību pildīt valsts amatpersonas pienākumus) un kvalifikāciju apliecinošos dokumentus līdz 2018.gada 13.augustam.

LOK Valde

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem