Latvijā norisinās NVS, Baltijas valstu un Gruzijas NOK reģionālais forums

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
13:33, 8. jūnijs 0

Divas dienas – 8. un 9.jūnijā, Latvijā norisinās Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizēts NVS, Baltijas valstu un Gruzijas Nacionālo Olimpisko komiteju reģionālais forums.

Forumā ir pārstāvētas 14 valstis – Armēnija, Azerbaidžāna, Baltkrievija, Igaunija, Gruzija, Kazakstāna, Kirgizstāna, Lietuva, Moldova, Krievija, Turkmenistāna, Ukraina, Uzbekistāna un Latvija.

Pirmajā foruma dienā norisinās trīs plenārsesijas, kur ar prezentācijām uztājas Nacionālo Olimpisko komiteju pārstāvji, stāstot par aktualitātēm Olimpiskajā kustībā. Plenārsesiju vidū ir tādas prezentācijas kā – “Aktuālās problēmas mūsdienu Olimpiskajā sportā”, “Studentu sporta attīstības tendences un nākotnes perspektīvas”, “Olimpiskā kustība Latvijā – vakar un šodien”, “Sporta zinātnieku sadarbība. Pārskats par Baltijas Sporta zinātnes biedrības darbību”, “Sports un mediji”, “Sporta medicīnas federācijas pavadošā loma sportam” u.c.

Savukārt reģionālā foruma otrajā dienā paredzēts doties uz Siguldu, kur foruma dalībnieki apskatīs Siguldas Bobsleja un kamaniņu trasi un iepazīsies ar Siguldas Sporta centra darbību, kā arī pēcpusdienā apmeklēs un iepazīsies ar Elektrum Olimpiskā centra darbību Rīgā.

LOK šajā gadā svin savu 30 gadu atjaunošanas gadadienu un vairākas valstis pasniedza LOK prezidentam Aldonam Vrubļevskim simboliskas dāvanas.

Reģionālais forums notiek sadarbībā ar “Olimpiskās solidaritātes” programmu “Forumi un semināri”.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem