Latvijas Olimpiskās komitejas attīstības stratēģiju plāno apstiprināt līdz oktobrim

lsm.lv
9:21, 27. jūlijs 0

Latvijas Olimpiskajā komitejā (LOK) pirmo reizi taps desmitgades attīstības stratēģija, kuru plānots apstiprināt jau rudens pirmajos mēnešos, Latvijas Radio sestdien teica organizācijas prezidents Žoržs Tikmers.

Stratēģijā 2020.-2030.gadam būs divi darba virzieni - viena sadaļa noteiks Olimpiskās izcilības attīstības plānus, bet otra puse LOK vēsturē pirmajā šādā dokumentā būs veltīta Olimpiskajam mantojumam, kā arī sportam ikdienā sabiedrībā, ģimenē un skolā.

Līdzīgi dokumenti ir daļai Olimpisko komiteju Eiropā un citviet pasaulē, bet Latvijā tas ir pirmreizējs notikums, paskaidroja Tikmers. LOK vadība plāno projekta izstrādāšanu atsākt augustā un septembrī, bet organizācijas izpildkomiteja to varētu apstiprināt septembrī vai oktobrī. 

Programmā plānots iekļaut ļoti konkrētus darbus un uzdevumus, kuru paveikšana būs LOK valdes, ģenerālsekretāra un izpildkomitejas ziņā. 

LOK vadībā Tikmers darbosies duetā ar ģenerālsekretāra amatā ievēlēto Kārli Lejnieku, taču organizācijas prezidents uzsvēra, ka sporta nozarē nepieciešama dažādu struktūru konstruktīva sadarbība, visiem strādājot kopā. Tikmers atzinīgi novērtēja par sporta nozari atbildīgās Izglītības un zinātnes ministrijas Sporta departamenta un tā direktora Edgara Severa darbu ārkārtējā stāvokļa apstākļos.

 

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem