PAPILDINĀTA! Analīze par sporta organizāciju saņemtajiem ziedojumiem

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
19:27, 28. augusts 0

Ir veikta izpēte par uzņēmumu ienākuma nodokļa reformas ietekmi uz ziedojumu saņēmējiem 2018. gada pirmajos sešos mēnešos.

Zvērinātu advokātu birojs Primus izpētes rezultātā ir apkopojis un analizējis 2018. gada pirmajos sešos mēnešos saņemto ziedojumu apmēru un sniedzis ierosinājumus sabiedriskā labuma organizāciju finansēšanas modeļa uzlabošanai.

Pētījuma rezultāti: Sporta federācijas - Primus prezentācija - ziedojumi.

Valsts Ieņēmumu dienests, pēc LR Izglītības un zinātnes ministrijas pieprasījuma, ir sagatavojis informāciju par Sabiedriskā labuma organizācijām, kurām vismaz viena no piešķirtajām jomām ir sporta atbalstīšana, to pārskata gadā saņemto ziedojumu un dāvinājumu kopsummu, sporta federāciju, kurām ir piešķirts Sabiedriskā labuma organizācijas statuss  saņemto ziedojumu un dāvinājumu kopsummu, kā arī biedrību “Latvijas Sporta federāciju padome”, “Latvijas Olimpiskā komiteja”, “Latvijas Paralimpiskā komiteja”, “Latvijas Komandu sporta spēļu asociācija” un nodibinājuma “Latvijas Olimpiešu sociālais fonds” saņemto ziedojumu un dāvinājumu kopsummu.

Sabiedrisko labumu organizāciju saņemto ziedojumu un dāvinājumu kopsumma par 2015. - 2017.gadu: "SLO" saņemtā ziedojumu un dāvinājumu kopsumma 2015 - 2017.

Latvijas Olimpiskā komiteja veikusi Olimpisko un neolimpisko sporta veidu federāciju aptauju, kurā noskaidrotas konkrētas summas, ko sporta veidu federācijas ir saņēmušas kā ziedojumus 2017.gada pirmajā pusgadā un 2018.gada pirmajā pusgadā.

APTAUJA PAPILDINĀTA AR 5 ORGANIZĀCIJĀM! Aptaujas rezultāti un ziedojumu apmērs sporta veidu federācijām: federaciju-saraksts_ziedojumu-apkopojums_2017_2018-pirmais-pusgads.pdf.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem