Projekta "Sporto visa klase" 4.sezonas finālsacensības notiks 16.maijā Jelgavā

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
14:28, 3. maijs 0

Trešdien, 16.maijā “Zemgales Olimpiskajā centrā” risināsies Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā projekta "Sporto visa klase" 4.sezonas finālsacensības.

Noslēgumam tuvojas 2017./2018.mācību gads un arī projekta “Sporto visa klase” ceturtā sezona, kurā iesaistījās 230 3., 4., 5. un 6. klases no visas Latvijas, kopumā pulcējot vairāk kā 5200 bērnu.

Lai noskaidrotu klases, kuras finālsacensībās pārstāvēs savas izglītības iestādes, projekta gaitā dalībniekiem bija jāveic vispārējās fiziskās sagatavotības testi, atlases sacensības stafetēs, labais darbs ar moto “Visi kopā mēs to varam!”, kā arī tika vērtētas skolēnu sekmes. Finālsacensībās piedalīsies katras apakšgrupas 1.vietas ieguvējas katrā vecuma grupā.

Finālsacensībās klases sacentīsies dažādās sportiskās aktivitātēs, parādīs zināšanas par Olimpisko kustību, kā arī būs īpaša sacensība pedagogiem.

Ņemot vērā īpašo šī projekta aktualitāti un nozīmīgumu, ielūdzam Jūs uz projekta finālsacensībām 16.maijā plkst. 11:00 “Zemgales Olimpiskajā centrā” (Kronvalda iela 24, Jelgava).

Projekta “Sporto visa klase” 4.sezonas finālsacensību dalībnieki

Finālsacensību programma

Projektu organizē LOK sadarbībā ar “Olimpisko Solidaritāti”, pašvaldībām un Latvijas Futbola federāciju, to atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija, LOK ģenerālsponsors “Latvijas Mobilais Telefons”, LOK partneris “LDz Cargo” un sporta preču veikals tīkls SIA” Sportland”.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem