SOK prezidents T.Bahs aicina pasaules valdības iekļaut sportu savos atveseļošanas plānos

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
14:44, 18. maijs 0

Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Tomass Bahs svētdien ar Pasaules Veselības organizācijas (PVO) pārstāvjiem parakstīja saprašanās memorandu un pievienojās organizācijas #SafeHands kampaņai.

Savā uzrunā Tomass Bahs lūdza valdības iekļaut sportu ekonomikas atveseļošanas plānos, jo īpaši ekonomisko un veselības ieguvumu dēļ. “Aicinu visas valstu valdības iekļaut sportu ekonomikas atveseļošanas programmās, jo sports var palīdzēt ekonomikas atveseļošanai. Bet tas ir ļoti svarīgi arī nākotnes veselības krīžu novēršanai, tāpēc ir svarīgi, lai jūs visi nodarbotos sportu.”

Tomass Bahs arī uzslavēja PVO, ar tās īstenoto pasaules mēroga #SafeHands kampaņu.

Sava vēstījuma beigās prezidents Bahs mudināja cilvēkus palikt spēcīgiem, palikt aktīviem u būt veseliem, atsaucoties uz SOK kampaņu #StayStrong, kurā Olimpieši mudināja cilvēkus aktīvi darboties mājās.

SOK un PVO parakstīja jaunu saprašanās memorandu, atkārtoti uzsverot savu kopīgo apņemšanos veicināt veselīgu dzīvesveidu, tostarp fiziskās aktivitātes, sportu un aktīvu atpūtu, kā līdzekli veselības aizsardzībai visā pasaulē.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem