Starp Latvijas Olimpisko komiteju un Latvijas Paralimpisko komiteju tiks parakstīts sadarbības līgums

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
15:29, 26. marts 0

Lai veicinātu sporta, Olimpiskās un Paralimpiskās kustības attīstību Latvijā, Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) un Latvijas Paralimpiskā komiteja (LPK) parakstīs savstarpējo sadarbības līgumu.

Oficiālā sadarbības līguma parakstīšana starp LOK prezidentu Aldonu Vrubļevski un LPK prezidenti Daigu Dadzīti notiks LOK Ģenerālās asamblejas sesijas laikā šo piektdien, 29.martā, plkst.11:00, Radisson BLU Daugava Hotel (Kuģu iela 24, Rīga). Reģistrācija no plkst.10:00.

Sadarbības līgums starp LOK un LPK tiks parakstīts vadoties no Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) rekomendāciju dokumenta “Agenda 2020” ieteikuma NR.7 “Nostiprināt attiecības ar organizācijām, kas vada sportu personām ar atšķirīgām spējām”, kā arī pildot LOK Statūtu 2.2.punktā noteiktos uzdevumus un atsaucoties uz Sporta likuma 10.panta 7. un 8. daļā atzīto LOK un LPK kompetenci.

Latvijas Olimpisko komiteju atbalsta ģenerālsponsori SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “Latvijas Valsts Meži”; LOK sponsori – AS “Grindeks” un “4F”; LOK sadarbības partneri VAS “Latvijas Dzelzceļš” un VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem