Atbalsts

 

                          

                          Ģenerālsponsors – AS “Latvijas Valsts meži”

 

AS “Latvijas Valsts meži” (LVM) ir ilggadējs Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsponsors.

 

LVM būtiska sociālās atbildības joma ir atbalsts sabiedriskā labuma projektiem Latvijā un ik gadus daļu no peļņas uzņēmums atvēl nacionāli nozīmīgu labdarības, kultūras, sporta un izglītības projektu atbalstīšanai.

 

LVM darbības mērķis ir īstenot valsts meža īpašuma pārvaldīšanu un tādu valsts meža apsaimniekošanu, kas nodrošina valsts meža vērtības saglabāšanu, vairošanu un ienākumus meža īpašniekam — valstij. Uzņēmums, plānojot savu darbību, apzinās dažādās ieinteresētās puses, kuru priekšā uzņēmums ir atbildīgs katrā solī – uzņēmuma darbiniekus, klientus, īpašnieku, pašvaldības, biznesa partnerus un visu Latvijas sabiedrību.

 

 

                  Ģenerālsponsors - SIA "Latvijas Mobilais telefons"

 

SIA “Latvijas Mobilais Telefons” (LMT) ir ilggadējs Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsponsors.

 

LMT ir lielākais mobilo sakaru operators valstī. Pateicoties LMT definētajiem standartiem, radītajiem pakalpojumiem un piedāvātajiem produktiem, Latvija var lepoties ar vienu no Eiropā progresīvākajām mobilo sakaru nozarēm, kas ir veicinājusi strauju saistīto jomu izaugsmi un palielinājusi vietējo iedzīvotāju  iespējas un uzņēmēju konkurētspēju.  LMT vienmēr iestājies par Latvijas valsts attīstību - par iespējām realizēt sevi un par Latvijas darītājiem - sportā, mūzikā, izglītībā un sociālajā sfērā.

 

 

                                                               Sponsors - AS "Grindeks"

 
AS Grindeks ir starptautisks, vertikāli integrēts farmācijas uzņēmums Baltijas valstīs ar vēsturi, kas sniedzas līdz pat 1946. gadam. Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir oriģinālproduktu, patentbrīvo medikamentu un aktīvo farmaceitisko vielu pētniecība, izstrāde, ražošana un pārdošana. Grindeks koncernā ietilpst 4 meitas uzņēmumi Latvijā, Igaunijā un Slovākijā; pārstāvniecības ir atvērtas 11 valstīs. Produkcija tiek eksportēta uz 87 valstīm un veido 93% no kopējā apgrozījuma. Nozīmīgākie tirgi ir Eiropas Savienības valstis, Krievija un pārējās NVS valstis, ASV, Kanāda, Japāna un Vjetnama.

 

 

                                                                                              Sponsors - 4F

4F ir sporta apģērbu pieredzes zīmols, kas radīts aizrautībā par sportu, vislielāko uzmanību pievēršot augstas kvalitātes audumiem, modernām tehnoloģijām un stilīgam dizainam. 4F rūpējas par sava produkta izskatu un smeļas iedvesmu no prieka, ko sportošana sniedz mūsu klientiem. 4F domā par jaunām tehnoloģijām, kas piemērotas atlētiem gan šobrīd, gan turpmākajās paaudzēs. 4F piedalās pasaules lielākajos sporta notikumos un iesaistās vietējo sporta komandu dzīvēs. 4F cilvēkus iedvesmo uzsākt jaunus sporta piedzīvojums un pamudina tos izveidot par daļu no viņu ikdienas dzīves.

 

 

 

                       Partneris – VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””

 

VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga”” ir Latvijas Olimpiskās komitejas partneris kopš 2013.gada.

 

Starptautiskā lidosta „Rīga” ir lielākais starptautiskās aviācijas uzņēmums Baltijā un ir šī reģiona galvenais gaisa satiksmes centrs, kas nodrošina regulāru pasažieru satiksmi, kravas un pasta pārvadāšanu ar civilās aviācijas gaisa kuģiem uz Eiropas un citām pasaules valstu pilsētām. Starptautiskā lidosta „Rīga” sniedz gan aviācijas (lidmašīnu, pasažieru un kravu apkalpošana), gan neaviācijas pakalpojumus (telpu un teritorijas noma, autostāvvietas, VIP centra pakalpojumi u.c.). Tā apkalpo gan vietējās, gan starptautiskās aviolīnijas un ir kļuvusi par vienu no nedaudzajām Eiropas lidostām, kas apkalpo pilna servisa un zemo izmaksu lidsabiedrības. No starptautiskās lidostas „Rīga” ir iespējams doties uz 83 galamērķiem.