Atbalsts

 

                          

                          Ģenerālsponsors – AS “Latvijas Valsts meži”

 

AS “Latvijas Valsts meži” (LVM) ir ilggadējs Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsponsors.

 

LVM būtiska sociālās atbildības joma ir atbalsts sabiedriskā labuma projektiem Latvijā un ik gadus daļu no peļņas uzņēmums atvēl nacionāli nozīmīgu labdarības, kultūras, sporta un izglītības projektu atbalstīšanai.

 

LVM darbības mērķis ir īstenot valsts meža īpašuma pārvaldīšanu un tādu valsts meža apsaimniekošanu, kas nodrošina valsts meža vērtības saglabāšanu, vairošanu un ienākumus meža īpašniekam — valstij. Uzņēmums, plānojot savu darbību, apzinās dažādās ieinteresētās puses, kuru priekšā uzņēmums ir atbildīgs katrā solī – uzņēmuma darbiniekus, klientus, īpašnieku, pašvaldības, biznesa partnerus un visu Latvijas sabiedrību.

 

 

                  Ģenerālsponsors - SIA "Latvijas Mobilais telefons"

 

SIA “Latvijas Mobilais Telefons” (LMT) ir ilggadējs Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsponsors.

 

LMT ir lielākais mobilo sakaru operators valstī. Pateicoties LMT definētajiem standartiem, radītajiem pakalpojumiem un piedāvātajiem produktiem, Latvija var lepoties ar vienu no Eiropā progresīvākajām mobilo sakaru nozarēm, kas ir veicinājusi strauju saistīto jomu izaugsmi un palielinājusi vietējo iedzīvotāju  iespējas un uzņēmēju konkurētspēju.  LMT vienmēr iestājies par Latvijas valsts attīstību - par iespējām realizēt sevi un par Latvijas darītājiem - sportā, mūzikā, izglītībā un sociālajā sfērā.

 

 

 

                                                 Sponsors – AS “Latvijas Gāze”

 

AS “Latvijas Gāze” (LG) ir Latvijas Olimpiskās komitejas atbalstītāja kopš 1997.gada un sadarbība ir kļuvusi par stabilu tradīciju.

 

LG iegulda ievērojamus līdzekļus dažādās atbalsta programmās, par prioritāriem atzīstot šādus virzienus: kultūra, izglītība, zinātne un sports, kā arī sociāla rakstura projekti. Atbalstīto projektu mērķis ir īstenot sociāli atbildīgu politiku, veicinot gan kultūras attīstību, gan veselīgas sabiedrības veidošanos, kā arī uzlabot vispārējo izglītības līmeni.

 

 

 

                       Partneris – VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””

 

VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga”” ir Latvijas Olimpiskās komitejas partneris kopš 2013.gada.

 

Starptautiskā lidosta „Rīga” ir lielākais starptautiskās aviācijas uzņēmums Baltijā un ir šī reģiona galvenais gaisa satiksmes centrs, kas nodrošina regulāru pasažieru satiksmi, kravas un pasta pārvadāšanu ar civilās aviācijas gaisa kuģiem uz Eiropas un citām pasaules valstu pilsētām. Starptautiskā lidosta „Rīga” sniedz gan aviācijas (lidmašīnu, pasažieru un kravu apkalpošana), gan neaviācijas pakalpojumus (telpu un teritorijas noma, autostāvvietas, VIP centra pakalpojumi u.c.). Tā apkalpo gan vietējās, gan starptautiskās aviolīnijas un ir kļuvusi par vienu no nedaudzajām Eiropas lidostām, kas apkalpo pilna servisa un zemo izmaksu lidsabiedrības. No starptautiskās lidostas „Rīga” ir iespējams doties uz 83 galamērķiem.

 

 

 

                                         Partneris – VAS “Latvijas Dzelzceļš”

 

VAS “Latvijas Dzelzceļš” (LDz) ir ilggadējs Latvijas Olimpiskās komitejas atbalstītājs.

 

LDz ir viens no lielākajiem uzņēmumiem valstī, kas nodarbojas ar dzelzceļa pārvadājumu organizēšanu un nodrošināšanu Latvijas teritorijā un ar Latvijas dzelzceļu apsaimniekošanu. Tas nodarbina vairāk kā 12 400 darbinieku.

 

LDz misija ir nodrošināt dzelzceļa infrastruktūras pārvaldīšanu un loģistikas pakalpojumus Latvijas tautsaimniecības interesēs, savukārt uzņēmuma vīzija ir kļūt par Baltijas transporta nozares līderi – modernu, efektīvu un videi draudzīgu infrastruktūras un loģistikas uzņēmumu grupu.