Arhīvs

Programmas “TOP 50” sportistu saraksts (Rio)

NR

Vārds, uzvārds

Sporta veids

Rezultāti 2015.gadā

Plānotais finansējums

1.

Anastasija Grigorjeva

cīņa

PČ 5.vieta, EČ 3.vieta

līdz 10000

2.

Laura Skujiņa

cīņa

PK posms 2.vieta

līdz 10000

3.

Armands Zvirbulis

cīņa

PČ 9.vieta

līdz 10000

4.

Jevgēņijs Borodavko

džudo

PK posms 2.vieta

līdz 10000

5.

Mārtiņš Pļaviņš

pludmales volejbols

Eiropas Spēles 1.vieta

līdz 10000

6.

Haralds Regža

pludmales volejbols

Eiropas Spēles 1.vieta

līdz 10000

7.

Jānis Šmēdiņš

pludmales volejbols

EČ 1.vieta

līdz 10000

8.

Aleksandrs Samoilovs

pludmales volejbols

EČ 1.vieta

līdz 10000

9.

Māris Štrombergs

riteņbraukšana – bmx

EČ 4.vieta

līdz 10000

10.

Edžus Treimanis

riteņbraukšana – bmx

Pasaules rangs 7.vieta

līdz 10000

11.

Artūrs Plēsnieks

svarcelšana

PČ 3.vieta

līdz 10000

12.

Laura Ikauniece-Admidiņa

vieglatlētika

PČ 3.vieta

līdz 10000

13.

Madara Palameika

vieglatlētika

Pasaules rangs 3.vieta

līdz 10000

14.

Sinta Ozoliņa

vieglatlētika

PČ 7.vieta

līdz 10000

15.

Aleksejs Rumjancevs

smaiļošana

EČ 5.vieta

līdz 10000

16.

 Ruslans Nakoņečnijs

 modernā pieccīņa

līdz 4000

17.

 Rebeka Koha

 svarcelšana

līdz 4000

18.

 Jeļena Ostapenko

 teniss

līdz 4000

19.

 Dagnis Iļjins

 kanoe

līdz 4000

20.

 Elza Gulbe

 airēšana

līdz 4000

21.

 Rolands Štrobinders

 vieglatlētika

līdz 3000

22.

 Valērijs Žolnerovičs

 vieglatlētika

līdz 3000

23.

 Jeļena Čelnova-Prokopčuka

 vieglatlētika

līdz 3000

24.

 Gunta Latiševa - Čudare

 vieglatlētika

līdz 3000

25.

 Ilona Marhele

 vieglatlētika

līdz 3000

26.

 Arnis Rumbenieks

 vieglatlētika

līdz 3000

27.

 Agnese Pastare

 vieglatlētika

līdz 3000

28.

 Pauls Pujāts

 vieglatlētika

līdz 3000

29.

 1.vieta

 riteņbraukšana - šoseja

līdz 3000

30.

 1.vieta

 riteņbraukšana- šoseja

līdz 3000

31.

 Ņikita Masjuks

 cīņa

līdz 3000

32.

 Rihards Finstres

 pludmales volejbols

līdz 3000

33.

 Edgars Točs

 pludmales volejbols

līdz 3000

34.

 Anita Kažemāka

 vieglatlētika

līdz 3000

35.

 Mareks Ārents

 vieglatlētika

līdz 3000

36.

 Līna Mūze

 vieglatletika

līdz 3000

37.

 Zigismunds Sirmais

 vieglatlētika

līdz 3000

38.

 Artūrs Ņikiforenko

 džudo

līdz 3000

33.

 Ketija Birzule

 burāšana

līdz 3000