Helvijs Babris
BMX individuālās sacensības
Treneris: Miks Puķītis
Vineta Pētersone
BMX individuālās sacensības
Treneris: Ģirts Kārtiņš
Krists Neilands
Šosejas riteņbraukšana grupas baruciens
Treneris: Toms Flaksis
Toms Skujiņš
Šosejas riteņbraukšana individuālais un grupas brauciens
Treneris: Toms Flaksis
Arnis Rumbenieks
50 km soļošana
Treneris: Aivars Rumbenieks
Ruslans Smolonskis
50 km soļošana
Treneris: Modris Liepiņš
Līga Velvere
800 m
Treneris: Juris Beļinskis
Gatis Čakšs
Šķēpmešana
Treneris: Andrejs Vaivads
Anete Kociņa
Šķēpmešana
Treneris: Valentīna Eiduka
Līna Mūze
Šķēpmešana
Treneris: Kimmo Kinnunen
Madara Palameika
Šķēpmešana
Treneris: Gints Palameiks
Laura Igaune
Vesera mešana
Treneris: Nolan James Hill
Eduards Andruškēvičs
Treneris
Vilnis Celmiņš
Treneris
Ivars Drupa
Sparinga partneris
Rolands Družoks
Treneris
Dāvis Feikners
Treneris
Raimonds Feldmanis
Treneris
Toms Flaksis
Treneris
Vladimir Grill
Treneris
Nolan James Hill
Treneris
Jeļena Jakovļeva
Trenere
Germans Jakubovskis
Treneris
Mihails Jefremenko
Treneris
Ģirts Kātiņš
Treneris
Kimmo Kinnunen
Treneris
Jūlija Kuzmina
Trenere
Nauris Laizāns
Veterinārārsts
Modris Liepiņš
Treneris
Dmitrijs Miļkevičs
Vieglatlētikas komandas vadītājs
Edgars Miskarovs
Treneris
Gundars Osis
Mehāniķis
Kristaps Osis
Mehāniķis
Miks Puķītis
Treneris
Aivars Rumbenieks
Treneris
Ruslans Sadikovs
Sparinga partneris
Genādijs Samoilovs
Treneris
Viktors Ščerbatihs
Treneris
Ronald Karl Schmidt
Treneris
Aleksandrs Timoškevičs
Treneris
Andrejs Vaivads
Treneris
Anita Žarinova
Zirgkope
Aleksejs Zarudņevs
Sparinga partneris
Armands Zvirbulis
Treneris
Gustavo Da Silva Rocha
Treneris
Līga Cīrule
Galvenā ārste, sekundārais LAT Covid-19 oficieris
Jānis Kaupe
Ārsts, galvenais LAT Covid-19 oficieris
Aldis Cīrulis
Ārsts, LAT Covid-19 oficiera asistents
Valters Brīkšis
Fizioterapeits
Arnis Noveičuks
Fizioterapeits
Agris Potašs
Fizioterapeits
Oskars Urbanovičs
Fizioterapeits
Žoržs Tikmers
LOK prezidents
Vsevolods Zeļonijs
LOK viceprezidents
Kārlis Lejnieks
Delegācijas vadītājs
Andris Lupiks
Delegācijas vadītāja vietnieks
Raitis Keselis
Delegācijas vadītāja vietnieks
Dace Gulbe
LOK mārketinga dienesta vadītāja
Marita Vilciņa
Preses atašejs