Latvijas biatloniste Līva Šahno ceturtdien Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiādē desmit kilometru distancē ieņēma 35.vietu.

Šahno distanci veica 37 minūtēs un 26,3 sekundēs, uzvarētājai slovēnietei Lenai Repincai piekāpjoties piecas minūtes un 51,6 sekundes.

Latvijas biatloniste pieļāva pa divām kļūdām otrajā un ceturtajā šaušanā, pārējās divās nekļūdoties.

Slovēniete netrāpīja tikai vienā mērķi pirmajā šaušanā, kamēr otrās vietas ieguvēja Zviedrijas biatloniste Sāra Andešsone kļūdījās trīs reizes un uzvarētājai zaudēja 9,4 sekundes. Trešo vietu ieņēma francūziete Amandīne Menžēna, kura šāva nekļūdīgi, taču piekāpās Repincai 12,9 sekundes.