Olimpiskais reportieris ar sabiedrībā pazīstamām personībām dodas izpētīt atraktīvus sporta veidus

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
12:16, 18. septembris 0

Seko Olimpiskā reportiera Edgara Buļa piedzīvojumiem “OlimpiadeLV” Youtube kanālā un LMT Straumē kopā ar kādu sabiedrībā pazīstamu personību, iepazīstoties ar četriem aizraujošiem sporta veidiem – skeitbordu, jāšanas sportu, golfu un SUP sērfošanu.

Mēs – Latvijas Olimpiskā komiteja – jau esam #sportiņā … un Tu?

Pirmajā sērijā uz profesionāla SUP dēļa stājās un Edgaru Buļu izaicināja Emīls Balceris no grupas “Musiqq”, otrajā sērijā skeitbordu izmēģināja jaunais un talantīgais hiphopa mākslinieks Fiņķis, trešā sērija veltīta golfam un meistarību šajā sporta veidā pārbaudīja mūziķis Dons, bet noslēdzošā – ceturtajā Olimpiskā detektīva sērijā dziedātājai Aijai Andrejevai bija tā iespēja kopā ar Kristapu Neretnieku sēsties zirga mugurā.

"Olimpiskais detektīvs" epizode #1 | SUP un Emīls Balceris no Musiqq: https://www.youtube.com/watch?v=U1Wl-2ysOBc.

"Olimpiskais detektīvs" epizode #2 | skeitbords un hiphopa mākslinieks Fiņķis: https://www.youtube.com/watch?v=M-3leuEmpaU.

"Olimpiskais detektīvs" epizode #3 | golfs un mūziķis Dons: https://www.youtube.com/watch?v=pX8yyk94ivg.

"Olimpiskais detektīvs" epizode #4 | jāšanas sports un dziedātāja Aija Andrejeva: https://www.youtube.com/watch?v=la3FcCkzCqY.

Gaidāmi interesanti, aizraujoši un smieklīgi mirkļi, kuru laikā būs iespēja vairāk iepazīt minētos sporta veidus.

Latvijas Olimpiskā komiteja “Olimpisko dienu” ir pasludinājusi par “Olimpisko mēnesi”, kuru laikā sporta un veselību veicinošas aktivitātes ir izvērstas visa mēneša garumā.

Atgādinām, ka “Olimpiskās dienas 2020” kulminācija notiks 18.septembrī plkst.10.00 visā Latvijā ar iecienīto un tradicionālo rīta vingrošanu. Piedalies arī TU!

Olimpiskā mēneša sauklis un oficiālais tēmturis sociālajos tīklos ir “Mēs esam #SPORTIŅĀ”. Seko Latvijas Olimpiskās komitejas oficiālajiem kontiem sociālajos tīklos “@OlimpiadeLV” un uzzini vairāk par aktivitātēm “Olimpiskajā mēnesī” un “Olimpisko dienu 2020”.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem