Programmā "Par Aktīvu dzīvesveidu" vēlas iesaistīties plašs pašvaldību loks

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
14:25, 13. jūnijs 0

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) sadarbībā ar Starptautiskās Olimpiskās komitejas ilggadējo atbalstītāju “Coca-Cola” 2018.gadā turpina īstenot programmu “Par aktīvu dzīvesveidu” jeb “Wake Your Body”, kuras galvenais mērķis ir veicināt un pilnveidot aktīva un veselīga dzīvesveida popularitāti Latvijas iedzīvotāju vidū.

Programma “Par aktīvu dzīvesveidu” šajā gadā atbalstīs 11 multifunkcionālu āra trenažieru izvietošanu visā Latvijā. Līdz 8.jūnijam Latvijas novadu pašvaldībām vajadzēja iesūtīt pieteikumus dalībai programmā un, noslēdzoties pieteikuma iesūtīšanas termiņam, LOK ir saņēmusi iesniegumus no 79 Latvijas pašvaldībām un pilsētām.

Pašvaldības, kuras iegūs savā īpašumā multifunkcionālu āra trenažieri, tiks paziņotas līdz šā gada 22.jūnijam.

Mazkustīgs dzīvesveids ir visas pasaules, tai skaitā, arī Latvijas problēma, kas ietekmē iedzīvotāju veselību un nereti izraisa arī nopietnas slimības. Saskaņā ar LR Veselības ministrijas un Slimības profilakses un kontroles centra datiem vien 33% Latvijas iedzīvotāju brīvo laiku pavada fiziski aktīvi. Turklāt 50% iedzīvotāju vecumā no 24 gadiem ir vērojama aptaukošanās problēma. 

Lai veicinātu aktīvu dzīvesveidu Latvijā, kā arī tās kaimiņvalstīs, “Coca-Cola” sadarbībā ar LOK 2018.gadā turpina īstenot programmu “Par aktīvu dzīvesveidu” jeb “Wake Your Body”. “Wake Your Body”programma tiek īstenota visās Baltijas valstīs – Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, katrā no tām izvietojot 11 multifunkcionālus āra trenažierus.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem