Sporta organizācijas pieprasīs skaidrojumu Brokas lietā

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
13:05, 11. jūlijs 0

Šodiem, 11.jūlijā "Elektrum Olimpiskajā centrā" norisinājās Latvijas Olimpiskās komitejas Sporta komisijas sēde, kur federāciju vadības pārstāvji pauda lielu satraukumu par atgadījumu ar Latvijas Biatlona federācijas prezidenti Baibu Broku. Radušies pirmie signāli, ka ziedotāji var atteikties ziedot sporta organizācijām.

Vairāk nekā 30 Latvijas sporta federāciju vadītāji, šodien, 11.jūlijā “Elektrum Olimpiskajā centrā” klātienē tiekoties Latvijas Olimpiskās komitejas Sporta komisijā, pauda satraukumu par notikušo Latvijas Biatlona federācijā, jo tas ir nepārprotami negatīvs signāls sportu atbalstošām valsts amatpersonām līdzdarboties sporta federāciju vadībā, kā arī uzņēmējiem atbalstīt sporta federāciju darbību.

Sporta federāciju vadītāji plāno vērsties pie KNAB ar lūgumu precizēt notiekošo, atgādinot, ka arī KNAB nosaukumā noteikts, ka birojs nodarbojas ne tikai ar korupcijas apkarošanu, bet arī novēršanu.

Lai nodrošinātu sporta federāciju efektīvu darbību un pārvaldību, nepieciešams skaidrojums par esošo likumu traktējumu, lai, jau tā sportam ierobežotā finansējuma apstākļos, iedrošinātu uzņēmējus, kā arī valsts un pašvaldību amatpersonas sporta jomā līdzdarboties vēl aktīvāk.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem