Ziņas

Seminārā federācijām sniegta informācija par LOK Ģenerālās asamblejas pārskata - vēlēšanu sesijas norisi

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
18:01, 7. februāris 0

Lai informētu Olimpiskās sporta veidu federācijas par gaidāmo LOK Ģenerālās asamblejas pārskata - vēlēšanu sesiju, tā norisi un iesniedzamajiem dokumentiem, šodien, 11.februārī norisinājās seminārs.

2020.gada 11.februārī "Elektrum Olimpiskā centra" 2.stāva konferenču zālē plkst.12:00 norisinājās seminārs Olimpisko sporta veidu federāciju pārstāvjiem, kuru laikā tika sniegta visa aktuālā un nepieciešamā  informācija, gatavojoties LOK Ģenerālās asamblejas pārskata - vēlēšanu sesijai.

Jau ziņots, ka LOK Ģenerālās asamblejas pārskata - vēlēšanu sesija notiks 2020.gada 20.martā plkst.10.00 (reģistrācija no plkst.9.00) "Radisson BLU Daugava Hotel", Kuģu ielā 24, Rīgā.

LOK Ģenerālās asamblejas laikā notiks LOK prezidenta, ģenerālsekretārs, Individuālo locekļu, Izpildkomitejas un Revīzijas komisijas locekļu vēlēšanas, kā arī tiks apstiprināts 2019.gada pārskats un 2020.gada budžets.

Sikāka informācija par gaidāmo LOK Ģenerālās asamblejas pārskata - vēlēšanu sesiju ir atrodama: http://olimpiade.lv/lv/lok-velesanas-2020/zinas.

 

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem