EJOF 2015 jaunumi

Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiādes ceturtā sacensību diena

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
19:22, 29. janvāris 0

Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiādes ceturtajā sacensību dienā uz starta šodien stājās distanču slēpotāji un kalna slēpotāji, kuri aizvadīja slaloma sacensības.

Sarežģītajā trasē līdz finišam netika vairums dalībnieku, taču divi no četriem Latvijas jaunajiem kalnu slēpotājiem trasi pieveica. Vēl šovakar 20:30 pec Latvijas laika notiks apbalvošanas ceremonija, kurā uz otra augstākā goda pjedestāla pakāpiena kāps daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs, kurš vakar izcīnīja sudraba godalgu.

Ceturtā sacensību diena ziemas Olimpiādē iesākās ar distanču slēpošanas sacensībām un ceļu uz Lihtenšteinu, kur risinājās sprinta sacensības meitenēm un zēniem. Distanču slēpošanas stadions ir izvietots kalnos un līdz ar to, Latvijas sportistiem tas radīja papildus problēmas. Par spīti tam, visi seši Latvijas jaunie distanču slēpotāji tās spēja pārvarēt un nostartēja savu spēju robežās. Meitenēm labāko rezultātu sasniedza Marija Mičule – 64.vieta, Karīna Pētersone – 66.vieta, bet Līna Nagle – 69.pozīcija.

Zēniem sprinta distancē vislabāk veicās Ralfam Eidukam, kurš apli veica 67.vietā. Dzintars Daļeckis finišēja 78.pozīcijā, bet Ojārs Vanags ierindojās pirmspēdējā, 79.vietā.

Tikmēr pamatīgu pārbaudījumu šodien nācās piedzīvot kalnu slēpotājiem. Slaloma trase bija izveidota ļoti sarežģīta, par ko liecina fakts, ka vairāk nekā puse dalībnieku finiša līniju nesasniedza. Pirmajā braucienā diemžēl nācās izstāties arī diviem Latvijas pārstāvjiem – Žakam Gedram un Dāvim Zvejniekam. Savukārt Klāvs Rubenis un Elvis Opmanis sacensības turpināja un veicot veiksmīgus arī otros braucienus, finišā ierindojās attiecīgi 26. un 32.vietā.

Līdz ar to Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiāde ir gandrīz jau noslēgusies, jo ir atlikusi vairs tikai viena sacnsību diena, savukārt jau rītvakar notiks Olimpiādes noslēguma ceremonija. Kurš nesīs Latvijas karogu noslēguma ceremonijā, delegācijas vadītājs Juris Titovs nosauks rīt.

Eiropas Jaunatnes ziemas olimpiāde tiek balstīta uz Olimpisko spēļu tradīcijām un šo pasākumu laikā, dalībnieki visciešākajā mērā var sajust Olimpisko gaisotni. Gan atklāšanas un noslēguma ceremonijas, gan pašas Olimpiādes sacensības ir visciešākajā mērā saistītas ar Olimpiskās kustības principiem.

12. Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiādē notiek no 25. – 30.janvārim Austrijas pilsētā Vorarlbergā un blakus esošajā valstī Lihtenšteinā. Sacensībās savu sportisko meistarību pārbaudīs 46 Eiropas valstu sportisti vecumā no 14 līdz 18 gadiem. Latvijas komandas sastāvā iekļauti 24 jaunie sportisti, kas startēs 5 sporta veidos no 8 sacensību programmā paredzētajiem.

Video dienasgrāmatas un fotogrāfijas no Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiādes Vorarlbergā un Lihtenšteinā ir iespējams aplūkot LOK oficiālajā mājaslapā internetā www.olimpiade.lv.

Olimpiādes oficiālā mājas lapa internetā: eyof2015.org.

Latvijas Olimpisko komiteju atbalsta ģenerālsponsori SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “Latvijas Valsts Meži”; LOK sponsori – AS “Swedbank” un AS “Latvijas Gāze”; LOK sadarbības partneri SIA “Moller Auto Krasta” un SIA “JCDecaux Latvija”. 

Latvijas jaunatnes Olimpiskās komandas sastāvs Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiādē Vorarlbergā un Lihtenšteinā:

SPORTISTI

TRENERIS/-E

1. BIATLONS

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Annija Keita Sabule – Cēsu Pilsētas SS

Krista Razgale – Cēsu pilsētas SS

Regīna Rudzīte – Alūksnes BJSS

Ernests Loktevs – Daugavpils BJSS

Ņikita Osipovs – Daugavpils BJSS

Alvis Šķēps – Cēsu pilsētas SS

1.

2.

3.

Pjotrs Sardiko

Ilze Cekule

Kaspars Sakniņš

2. DISTANČU SLĒPOŠANA

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Marija Mičule – Aizkraukles BJSS

Karīna Pētersone – Madonas BJSS

Līna Nagle – Madonas BJSS

Ralfs Eiduks – Aizkraukles BJSS

Dzintars Daļeckis – Cēsu pilsētas SS

Ojārs Vanags – Krāslavas SS

4.

5.

6.

Jānis Eiduks

Aija Praulīte

Ingus Eiduks

3. KALNU SLĒPOŠANA

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Evelīna Gasūna – Siguldas SS

Elīna Sabīne Nežborte – Siguldas SS

Elizabete Liene Šterna – Siguldas SS

Odrija Baldiņa – SK Virsotne

Žaks Gedra – SK Z-Pols

Elvis Opmanis – SK Virsotne

Klāvs Rubenis – SK Pantēra

Dāvis Zvejnieks – SK Virsotne

7.

8.

9.

Jana Zvejniece

Gunta Gasūna

Andris Gedra

4. SNOVBORDS

21.

22.

Paula Anna Vītola – Snow Pistols

Emīls Klāvs Liepiņš

10.

11.

Toms Vasins

Gerds Sīmanis

5. DAIĻSLIDOŠANA

23.

24.

Angelīna Kučvaļska – LSA klubs “Kaskads”

Deniss Vasiļjevs

12.

13.

Jekaterina Platonova

Ingrida Snieskiene

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem