BuenosAires 2018 Jaunumi

Ivanovam septītā vieta arī Jaunatnes Olimpiādes vingrojumos uz stieņa

LETA
9:55, 16. oktobris 0

Latvijas jaunais vingrotājs Oļegs Ivanovs pirmdien Buenosairesā izcīnīja septīto vietu Jaunatnes Olimpiādes sacensībās vingrojumos uz stieņa.

Finālā Ivanovs iekrāja 11,525 punktus, kas bija septītais labākais rezultāts astoņu medaļu cīņās iekļuvušo sportistu konkurencē.

Tikmēr par čempionu tika kronēts japānis Takeru Kitazono, kurš tika pie 13,566 punktiem.

Kā vēstīts, Ivanovs sasniedza finālu arī vingrojumā apļos, kur arī bija septītais. Savukārt vingrošanas daudzcīņā viņš ierindojās 11.vietā.

Latviju trešajās Jaunatnes Olimpiskajās spēlēs pārstāvēja 19 sportisti, kuri piedalījās deviņu sporta veidu desmit disciplīnās. Latvieši šoreiz palika bez medaļām, lai gan BMX riteņbraucējs Edvards Glāzers uzvarēja puišu sacensībās un BMX frīstaila sportists Patriks Vīksna bija trešais sava sporta veida sacīkstēs.

Pirmās Jaunatnes Olimpiskās spēles notika pirms astoņiem gadiem, kad Singapūrā Latvijai 11 sportisti atnesa vienu medaļu - šķēpa mešanā bronzu izcīnīja Intars Išejevs, savukārt pirms četriem gadiem II Jaunatnes Olimpiskajās spēlēs Naņdzjinā Latvija bija pārstāvēta ar 13 jaunajiem atlētiem un mājās tika pārvestas trīs bronzas godalgas. Augstos panākumus sasniedza svarcēlāja Rebeka Koha, šāvēja Agate Rašmane un tenisiste Aļona Ostapenko.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem