BuenosAires 2018 Jaunumi

Latvijas talantīgā peldētāja Maļuka nepārvar 50 metru tauriņstila peldējuma kvalifikāciju

LETA
9:53, 10. oktobris 0

Talantīgā peldētāja Ieva Maļuka nepārvarēja 50 metru tauriņstila peldējuma kvalifikāciju, kurā viņa ieņēma dalītu 16.vietu, taču pārpeldējumā nespēja sasniegt pusfinālu.

15 gadus vecā latviešu peldētāja Ieva Maļuka 50 metru tauriņstila priekšsacīkstēs finišēja pēc 27,85 sekundēm, kas deva dalītu 16.-18. vietu, bet pusfinālu sasniedza vien 16 labākās peldētājas. Līdz ar to īsu brīdi vēlāk Maļukai bija jāpiedalās pārpeldējumā, kur viņa ar rezultātu 27,93 sekundes palika otrā un pusfinālā neiekļuva.

Savukārt jaunais vingrotājs Oļegs Ivanovs trešdien Buenosairesā nekvalificējās finālsacensībām Jaunatnes Olimpiādes sacensībās vingrojumā līdztekās.

Ivanovs kvalifikācijas sacensībās vingrojumā līdztekās nopelnīja 12,900 punktus, kas viņam deva 17.vietu, bet finālā iekļuva astoņi labākie sportisti.

Daudzcīņas summā pēc piecām no sešām disciplīnām Ivanovs ar 64,099 punktiem ieņem 13.vietu starp 34 dalībniekiem, kuri turpina sacensības.

Jau ziņots, ka svētdien viņš vingrojumā uz zirga bija 20.vietā, bet brīvajās kustībās ierindojās 31.vietā, savukārt otrdien vingrojumā apļos viņš bija sestais, bet atbalsta lēcienā sasniedza 15.pozīciju.

Trešdien dalībnieki sacentīsies uz stieņa, bet pēc tam notiks finālsacensības daudzcīņā, kā arī fināli atsevišķās disciplīnās.

Savukārt otrdien Latvijas svarcēlāja Daniela Ivanova nestartēja sacensībās svara kategorijā līdz 53 kilogramiem, jo viņa neiekļāvās svarā. Pirms sacensībām viņa bija viena no galvenajām favorītēm šajā kategorijā.

Savukārt vēl otrdien talantīgā tenisiste Daniela Vismane duetā ar čehu Daliboru Svrcinu jaukto dubultspēļu sacensību pirmajā kārtā ar 5-7, 6-4, 9:11 piekāpās Krievijas sportistei Oksanai Selehmetevai un viņas pāriniekam Karlosam Lopesam Montagudam no Spānijas.

Jau ziņots, ka pirmdien tenisa vienspēļu turnīru meitenēm Vismane sāka ar uzvaru. Viņa pirmās kārtas cīņā ar 7-5, 6-2 uzvarēja Eņšuo Lianu no Taivānas, kura turnīrā bija izlikta ar otro numuru, bet pasaules rangā juniorēm viņa ir augstajā trešajā pozīcijā.

Vismane šobrīd junioru rangā ir 50.vietā, bet profesionāļu konkurencē viņa ir ranga 565.pozīcijā

Otrajā kārtā jeb astotdaļfinālā Vismane trešdien tiksies ar Īrijas pārstāvi Džordžiju Dramiju, kura junioru rangā ir 40.vietā, bet pasaules rangā viņa neatrodas.

Latviju trešajās Jaunatnes olimpiskajās spēlēs pārstāv 19 sportisti, kuri piedalīsies deviņu sporta veidu desmit disciplīnās.

Pirmās Jaunatnes olimpiskās spēles notika pirms astoņiem gadiem, kad Singapūrā Latvijai 11 sportisti atnesa vienu medaļu - šķēpa mešanā bronzu izcīnīja Intars Išejevs, savukārt pirms četriem gadiem II Jaunatnes olimpiskajās spēlēs Naņdzjinā Latvija bija pārstāvēta ar 13 jaunajiem atlētiem un mājās tika pārvestas trīs bronzas godalgas. Augstos panākumus sasniedza svarcēlāja Rebeka Koha, šāvēja Agate Rašmane un tenisiste Aļona Ostapenko.

 

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem