BuenosAires 2018 Jaunumi

Vingrotājs Ivanovs sasniedz finālu Jaunatnes Olimpiādes sacensībās uz stieņa un daudzcīņā

LETA
9:43, 11. oktobris 0

Latvijas jaunais vingrotājs Oļegs Ivanovs trešdien Buenosairesā kvalificējās finālsacensībām Jaunatnes Olimpiādes sacensībās vingrojumos uz stieņa un daudzcīņā.

Ivanovs kvalifikācijas sacensībās uz stieņa nopelnīja 12,733 punktus, kas bija astotais labākais rezultāts un viņam kā pēdējam ļāva kvalificēties finālam. Atlasē labākais ar 13,600 punktiem bija japānis Takeru Kitazono.

Savukārt daudzcīņas summā pēc visām sešām disciplīnām Ivanovs ar 75,832 punktiem ieguva 13.vietu, kas ļāva iekļūt starp 18 finālistiem.

Daudzcīņas finālsacensības notiks jau ceturtdien.

Iepriekš Ivanovs finālā bija iekļuvis arī sacensībās uz apļiem, kur kvalifikācijā izcīnīja augsto sesto vietu. Tikmēr atbalsta lēcienā viņš sasniedza 15.pozīciju, vingrojumos uz zirga bija 20.vietā, bet brīvajās kustībās ierindojās 31.pozīcijā.

Fināls uz apļiem gaidāms svētdien, bet uz stieņa - pirmdien.

Tikmēr peldēšanā pusfinālu 50 metru distancē uz muguras nepārvarēja Arina Baikova. Viņa šajā fāzē distanci mēroja 29,86 sekundēs, kas starp 16 pusfinālistēm bija 15.labākais rezultāts. Lai iekļūstu starp astoņām finālistēm, viņai vajadzēja peldēt teju par sekundi ātrāk.

Pirms tam priekšsacīkstēs Baikova distanci veica 29,25 sekundēs, kas bija septītais labākais rezultāts, peldētājai tiekot starp 16 pusfinālistēm.

Tikmēr Anastasija Solovjova ielu deju jaukto pāru sacensībās duetā ar Nakari Šigejuki sasnieguši ceturtdaļfinālu. Priekšsacīkstēs viņi guva divas uzvaras un vienreiz cīnījās neizšķirti, kas ar 23 punktiem bija trešais labākais rezultāts.

Latviju trešajās Jaunatnes Olimpiskajās spēlēs pārstāv 19 sportisti, kuri piedalīsies deviņu sporta veidu desmit disciplīnās.

Pirmās Jaunatnes Olimpiskās spēles notika pirms astoņiem gadiem, kad Singapūrā Latvijai 11 sportisti atnesa vienu medaļu - šķēpa mešanā bronzu izcīnīja Intars Išejevs, savukārt pirms četriem gadiem II Jaunatnes Olimpiskajās spēlēs Naņdzjinā Latvija bija pārstāvēta ar 13 jaunajiem atlētiem un mājās tika pārvestas trīs bronzas godalgas. Augstos panākumus sasniedza svarcēlāja Rebeka Koha, šāvēja Agate Rašmane un tenisiste Aļona Ostapenko.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem