Latvijas šosejas riteņbraucēja Anastasija Karbonāri svētdien finišēja 69.vietā Parīzes olimpisko spēļu grupas braucienā, kurā par čemioni kļuva amerikāniete Kristena Folknere.

Olimpiskajās spēlēs riteņbraucējas mēroja nepilnus 158 kilometrus ar vairākiem pauguriem. Noslēdzošajos trīs apļos Parīzē bija jābrauc arī pa bruģa sektoriem.

Aptuveni trīs kilometrus pirms finiša solo atrāvienā no vadošajām sportistēm aizbrauca Folknere, amerikānietei finišējot trīs stundās 59 minūtēs un 23 sekundēs.

Pārējās divas vietas uz goda pjedestāla sadalīja trīs sportistes finiša spurtā. Sudrabu izcīnīja nīderlandiete Marianne Fosa, bronzu guva beļģiete Lote Kopeki, bet bez godalgas palika ungāriete Blanka Vāsa - viņas trīs uzvarētājai zaudēja 58 sekundes.

Karbonāri finišēja kopā ar sportistēm, kas zaudēja 11 minūtes un 24 sekundes. Finišu sasniedza 78 riteņbraucējas, bet izstājās 14.

Latvijas riteņbraucēja ir olimpisko spēļu debitante.